menu

Projekt „Mała Książka – Wielki Człowiek”

2019-05-07 11:42:12 (ost. akt: 2019-05-07 12:05:45)

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczytnie po raz kolejny przystąpiła do projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek”, który startuje już we wrześniu 2019 r.

Biblioteka to miejsce, gdzie rodzic wspólnie z dzieckiem może spędzić czas w sposób twórczy oraz przeżyć nową, fantastyczną przygodę z wypożyczoną książką. A wszystko to za darmo!
Od września na najmłodszych miłośników książek będzie czekał wyjątkowy prezent – Wyprawka Czytelnicza na dobry czytelniczy start.
W wyprawce dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.
Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji na stronie:
mbp.miastoszczytno.pl
facebook /Miejska Biblioteka Publiczna w Szczytnie
www.wielki-czlowiek.pl