menu

Gra Miejska "Powiedz, Klenczon, gdzieś Ty był?" - fotorelacja.

2021-05-21 20:30:28 (ost. akt: 2021-05-24 13:28:04)

21 maja Miejska Biblioteka Publiczna w Szczytnie zorganizowała Grę miejską "Powiedz, Klenczon, gdzieś Ty był?", która odbyła się w ramach obchodów Roku Krzysztofa Klenczona w Szczytnie.

W grze uczestniczyły cztery drużyny składające się z członków rodzin oraz przyjaciół.
Uczestnicy, wyposażeni w mapy i telefony z aplikacjami do odczytywania kodów QR , przemierzali miasto. Odwiedzali punkty związane z życiem muzyka w naszym mieście, m.in. Park Krzysztofa Klenczona, dom rodzinny, pomnik przy Miejskim Domu Kultury i fontannę Krzysztofa Klenczona. Zadaniem uczestników było wykonywanie zadań takich jak: odgadywanie tytułów utworów Klenczona, uzupełnienie tekstu piosenki, wykonanie gitary czy odnalezienie w katalogu on-line biblioteki książki biograficznej o Krzysztofie Klenczonie.
Ostatnim punktem gry było spotkanie wszystkich drużyn przy fontannie Krzysztofa Klenczona, gdzie przy dźwiękach utworów muzyka, jednocześnie rozwiązywały krzyżówkę. W tym czasie przechodnie mieli możliwość zagłosowania na wybraną gitarę, za co drużyny otrzymały dodatkowe punkty. Na zakończenie wydarzenia Burmistrz Miasta Szczytno wręczył wszystkim uczestnikom nagrody i zarówno uczestnicy jak i organizatorzy pozowali do wspólnych fotografii.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Gry.